تولید ارزان ترین خودروی اتوماتیک در پارس خودرو

تولید ارزان ترین خودروی اتوماتیک در پارس خودرو

تولید ارزان ترین خودروی اتوماتیک در پارس خودرو

ارزان ترین خودروی اتوماتیک

یکی از مهم ‌ترین دلایلی که افراد را به خریدن خودروهای دنده اتوماتیک ترغیب می‌ کند خلاص شدن از تعویض دنده ‌های مکرر و فشردن پیاپی پدال کلاچ است.

خودروهای دنده اتوماتیک در مقایسه با خودروهای دنده دستی قیمت بیشتر، هزینه تعمیر و نگهداری بیشتر، مصرف سوخت بیشتر و گاه شتاب کندتری دارند.

ماشین های دنده اتومات موجود در بازار تنوع قیمت‌ بسیار زیادی دارند. در این بین خودروی کوییک‌ آر به عنوان ارزان ترین خودروی اتوماتیک در کشور مطرح شده است.

با توجه به استقبال خریداران از خودرو کوییک آر پارس خودرو، پارس خودرو نسخه اتوماتیک این محصول را به بازار عرضه خواهد کرد.

استقبال خریداران از کوییک آر

کوییک آر که از زمان عرضه در بازار به دلیل امکانات مناسب و جذابیت های ظاهری مورد استقبال خریداران قرار گرفته است، به زودی با گیربکس اتوماتیک نیز به بازار عرضه می شود.

این خودرو از گیربکس 4 سرعته ساخت کمپانی Punch بهره می برد که از باکیفیت ترین و بزرگ ترین سازندگان قوای محرکه در جهان است.

تست های میدانی و کیفی این خودرو در ماه های گذشته توسط متخصصین این شرکت انجام شده است و نسخه نهایی آن در سال جهش تولید به زودی روی خط تولید می رود.

تجهیزات و امکانات کوییک آر

این مدل نیز از موتور 1.5 لیتری خانواده کوییک بهره می برد که از کم مصرف ترین موتورهای موجود در بازار خودرو است.

تجهیزات و امکانات این خودرو شامل دو کیسه هوای ایمنی، ترمزهای  ABS+EBD+BAS، سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، مولتی مدیا، دوربین دید عقب و رینگ ‌های آلومینیومی است.

آینه های برقی و فرمان D Type مجهز به دکمه های کنترل سیستم صوتی نیز در کوییک آر اتوماتیک کاربردی است و لقب ارزان ترین خودروی مجهز به گیربکس اتوماتیک بازار خودرو ایران را به خود اختصاص داده است

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
محدودیت ترافیکی روز قدس اعلام شد

محدودیت ترافیکی روز قدس اعلام شد

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت های ترافیکی ویژه روز قدس در تهران را اعلام کرد.
تولید کدام خودروها در آبانماه امسال صفر شد؟؟

تولید کدام خودروها در آبانماه امسال صفر شد؟؟

براساس آمار وزارت صنعت تولید برخی از خودروها در آبان ماه امسال صفر اعلام شده است.
میزان مردودی خودروهای تهران در معاینه فنی ۴۰ درصد است

میزان مردودی خودروهای تهران در معاینه فنی ۴۰ درصد است

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران با اشاره به این که معاینه فنی در تهران با جدیت بیشتری دنبال می‌شود. میزان مردودی خودروها در مراکز معاینه فنی تهران ۴۰ درصد است این در حالیست که میانگین کشوری کمتر از ۳۰ درصد است.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید