آخرین وضعیت جاده چالوس در تعطیلات پیش رو

آخرین وضعیت جاده چالوس در تعطیلات پیش رو

آخرین وضعیت جاده چالوس در تعطیلات پیش رو

به گزارش ایسنا، سرهنگ رضا گودرزی با اعلام محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه دوم آذرماه جاری از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

وی اضافه کرد: با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محور، تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه دوم آذرماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه می‌شود.

رئیس پلیس‌ راه استان البرز ادامه داد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز یکشنبه چهارم آذرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه تردد انواع خودرو از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ گودرزی به محدودیت‌های ترافیکی موتورسیکلت‌ها اشاره کرد و گفت: تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ فردا سی‌ام آبان تا ساعت شش بامداد روز دوشنبه پنجم آذرماه از محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع می‌شود. تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج - چالوس ممنوع است.

رئیس پلیس‌ راه استان البرز از رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان به‌ویژه محور کوهستانی و برف‌گیر چالوس را دارند خواست با رعایت سرعت مطمئنه و حفظ شکیبایی خود از بروز حادثه جلوگیری کرده و سفری ایمن را برای خود و خانواده رقم بزنند. 

منبع : ایسنا 

مطالب مرتبط
اولین جاده آهنگین کشور در سمنان ایجاد شد

اولین جاده آهنگین کشور در سمنان ایجاد شد

سمنان- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان سمنان گفت: اولین جاده آهنگین کشور در 300 متر از محوری در شهرستان دامغان در استان سمنان ایجاد شد.
ادغام فیات کرایسلر و رنو

ادغام فیات کرایسلر و رنو

به نقل از رویترز شرکت های رنو و فیات کرایسلر درحال مذاکره برای ادغام یکپارچه هستند تا بتوانند نقاط ضعف یکدیگر را پوشش دهند.
جاده چالوس را شب‌ها می‌بندند

جاده چالوس را شب‌ها می‌بندند

رئیس پلیس راه استان از انجام عملیات ایمن سازی تونل شماره 5 (امیر کبیر) محور کرج - چالوس و انسداد این مسیر از 11 آذر ماه تا 29 اسفندماه سال جاری خبر داد.
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید