10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019 ، قسمت دوم

10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019 ، قسمت دوم

10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019 ، قسمت دوم

در قسمت اول 5 خودرو از لیست 10 شاسی بلند جمع و جور را بررسی کردیم. حالا میخواهیم به ادامه این لیست بپردازیم :

جگوار E-Pace

ظاهر شاسی بلند جدید جگوار که در ادامه موفقیت F-Pace تولید شده، برای هر طرفدار خودرویی چشم نواز است. البته از ظاهرش میتوان حدس زد که خیلی خودروی کاربردی نیست ولی امکانات و آپشن های داخل خودرو حس یک خودروی لوکس را برای شما تداعی میکند. موتور چهارسیلندر دیزلی تحت فشار و تعویض دنده کند گیربکس 9 سرعته اتوماتیک آن، اصلی ترین دلایل برای نمایش شکست جگوار در تولید یک شاسی بلند اسپورت  هستند. همچنین هندلینگ E-Paceهم از نکات مثبت آن نیست. البته ورژن توربوشارژ بنزینی شاسی بلند جگوار خیلی جذابتر از مدل دیزلی آن است اما اگر شما لوگوی جگوار رو روی فرمان ندیده بگیرید، اصلا متوجه نمی شوید که یک جگوار میرانید.

 10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019

پژو 3008

در بازار داغ و رقابتی خودروهای شاسی بلند، ظاهر چشم نواز پژو 3008 باعث برجسته شدن این خودرو در بین سایر شاسی بلند ها میشود اما بهبود عملکرد خودرو، هندلینگ و فضای داخلی کاملا در تضاد با ظاهر آن است. در حالت کلی کوچک کردن فرمان زیاد باب میل رانندگان نیست و این موضوع در شاسی بلندها بیشتر از خودروهای سایز کوچک خود را نشان میدهد و با این حال پژو با تلنولوژی i-Cockpit طراحی داخلی زیبا از نظر طاهری و ناقص از نظر ارگونومی ارائه داده است. قیمت پژو 3008 به نسبت رقبا رقم مناسبتری است ولی نتوانسته فضای داخلی خوبی به نسبت رقبا ارائه دهد.

 10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019

دی اس 7 Crossback

شاسی بلند دی اس 7 Crossback، پرچم دار جدید خودروهای شاسی بلند، دارای طراحی بیرونی فوق العاده، کیفیت عالی برای استفاده در داخل خودرو و ابهتی رویایی است. از جهت رانندگی این شاسی بلند نکات مثبت و منفی زیادی دارد. از طرفی لوازم دیجیتال غیرمعمول و در عین حال گیج کننده و بنظر بی کیفیت است. همینطور رانندگی با دی اس 7 Crossback میتواند نرم و لذت بخش و در زمان دیگری سخت و آزار دهنده باشد.  در نگاه کلی دی اس 7 Crossback میتوانست از نظر شرایط رانندگی تا حد XC40 خود را ارتقا دهد. میتوان گفت که دی اس 7 Crossback خودرویی با پتانسیل استفاده نشده است.

 10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019

سیتروئن C5 Aircross

مدل C5 Aircross سیتروئن تماما حول راحتی و رانندگی نرم ارائه شده است. دلیل آن همصندلی های فوق العاده راحت و  سیستم تعلیق هیدرولیک شرکت سیتروئن است که اولین بار بر روی C4 Cactus ارائه شد. گرچه این شاسی بلند رانندگی نرم و راحتی ارائه داده است ولی در بقیه موارد کیفیتی که از سیتروئن انتظار میرفت را ندارد. به عنوان مثال هندلنگ آن تقریبا هم سطح خودروهایی که در بالا نقد شدند، است. از طرفی فضای داخل اتاق و کیفیت مراد استفاده شده در آن بسیار بالاست.

 10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019

رنجروو ایووک

در سال گذشته رنجروور ایووک فروش فوق العاده ای داشته ولی هرخودرویی با لوگوی رنجروور میتواند دستاورد خوبی بدست آورد. موضوع همینجاست! ایووک یکی از گرانترین خودروها در این کلاس است با اینکه بیشترین فضای داخل اتاق را ندارد. به هرحال این خودرو محبوبیت و مطلوبیت فراوانی دارد. هندلینگ عالی و ظاهر فوق العاده زیبا و جذاب جز همین مطلوبیت ها هستند. شما برای داشتن رنجروور ایووک باید قیمت بیشتر،  مالیات و همچنین هزینه سوخت بیشتری پرداخت کنید چون ایووک خیلی تشنه تر از بقیه رقباش تو بازار است. سیستم تعلیق نرم باعث میشود که شما تفاوت را احساس کنید ولی باز هم در اندازه ای که انتظار میرود، نیست. رنجروور بهترین شاسی بلند در این کلاس نیست ولی انتخاب بسیار خوبی برای کسانی است که عاشق ظاهر زیبای این خودرو شدند و میتوانند چشم خود را بر روی سایر کاستی های آن ببندند.

 10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019

منبع : autocar

برچسب‌ها
مطالب مرتبط
10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019 ، قسمت اول

10 شاسی بلند جمع و جور برتر 2019 ، قسمت اول

خودروهای شاسی بلند همیشه جز پرطرفدارترین نوع خودرو بودند. خودروهای شاسی بلند جایگاه خود را در میان تمامی اقشار جامعه پیدا کرده است. چه افرادی که میتوانند از بهترین و جدیدترین شاسی بلندهای جهان استفاده کنند، چه کسانی که با هزینه کمتری می توانند یک خودروی شاسی بلند داشته باشند. ما در این مقاله به بررسی 10 خودروی شاسی بلند ولی کمی جمع و جور در سال 2019 بپردازیم :
10 شاسی بلند کم مصرف دنیا

10 شاسی بلند کم مصرف دنیا

10 شاسی بلند کم مصرف دنیا
دیدگاهی بنویسید

حذف آگهی

قوانین

تایید